NOWOŚĆ!!!

8 kanałowe EEG - eegoTMmini - mały rozmiar - wielkie możliwości!

Aparaty z serii eegoTMmini zostały stworzone z myślą o jakości, wygodzie i mobilności. System ma bardzo małe wymiary (mieści się w dłoni) i posiada 8 kanałów EEG/bipolarnych (możliwość kaskadowania do 16 lub 24 kanałów). Aparaty eegoTMmini znajdą zastosowanie zarówno w przypadku badań BCI (eegoTMrt 8), analizy i oceny mózgu podczas ruchu (eegoTMsports 8) jak i najwyższej jakości neurofeedback’u (eegoTMtrainer 8).

W celu otrzymania pełnej oferty zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

 

NOWOŚĆ!!!

waveguard™touch - czepki EEG bez nakładania żelu!!!

Dzięki zastosowaniu suchych elektrod (brek konieczności nakładania żelu/moczenia) przygotowanie do badania EEG zajmuje tylko 30 sekund! Podobnie jak we wcześniejszych modelach czepków waveguard™ elektrody w połączeniu z elastyczną tkaniną gwarantują idealne przyleganie do skóry, a dzięki szybkiej aplikacji oraz optymalnej jakości sygnału otwierają się setki nowych zastosowań!  Czepki  waveguard™touch dostępne są w dwóch wariantach (8 lub 64 elektrody) i są kompatybilne ze wzmacniaczami eegoTM

Nowe czepki waveguardTMconnect - najwyższa jakość w przystępnej cenie!!!

Wykorzystują zaawansowane technologie używane wcześniej w czepkach waveguardTM, dzięki czemu cieszą się uznaniem wielu wiodących szpitali i instytutów na świecie.

Swój wyjątkowy komfort użytkowania zawdzięczają wykorzystaniu miękkich, silikonowych elektrod miseczkowych zamiast niewygodnych twardych, plastikowych miseczek, które są powszechnie używane w czepkach konkurencyjnych firm. Dzięki wewnętrznemu okablowaniu oraz złączach o wysokiej gęstości zakładanie i obsługa czepka jest niezwykle szybka, bezpieczna i łatwa. Czepki waveguardTM connect  nadają się doskonale do rutynowej diagnostyki, gdzie dobra jakość sygnału jest niezbędna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Kolejny aparat EEG z linii eegoTM product family o częstotliwości próbkowania 16 kHz!!!

Aparat eegoTMmylab został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających naukowców. Dzięki częstotliwości próbkowania 16 kHz zapewnia najwyższą rozdzielczość danych i wiarygodne wyniki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


Już jest dostępny nowy aparat należący do eegoTM product family!

eegoTMrt zawiera wszystko co potrzebne do badań: brain-computer interfaces (BCI), neurofeedback itp.
Urządzenie dostępne w trzech konfiguracjach do rejestracji eeg o wysokiej gęstości: do 16, 32 lub 64 kanałów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!